Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

“Yalova Belediyesi’ni Kazanacağız”

Yalovalı iş insanlarından Sinan Giray da CHP’den Yalova Belediye Başkan aday adayı oldu. Dosyasını teslim eden Giray, “Yalova’da belediye başkanlığını mutlaka alacağız” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 06.12.2023 09:36
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
“Yalova Belediyesi’ni Kazanacağız”

CHP’de aday adaylık süreci sona erdi. Son günde Yalovalı iş insanlarından Sinan Giray da CHP’den Yalova Belediye Başkan aday adaylık başvurusunda bulundu. CHP Yalova İl Başkanı Erdem Doğancı ve CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan’ın da hazır bulunduğu başvuru esnasında konuşan Sinan Giray Yalova’ya hizmet için bu yola çıktığını söyledi. Yalova Belediyesi’ni kazanacaklarından şüphelerinin olmadığını da dile getiren Giray, “Ben yıllardır gerek STK’larda ve gerekse siyaset arenasında ilimize hizmet üretiyorum. Yaptığınız bu görev sonrasında da insanlar sizler hakkında kötü bir şey söylemiyorsa eğer bu çok önemlidir. Ben bilgi, birikimime güveniyorum. Yalova Belediyesi’nde de çok önemli görevler yapacağıma inanıyorum. Bir kişi her şeyi bilemez. Her şeyi de tek başına yapamaz. Ben hem pratik, hem de teorikte toplum yönetimine hakim birisiyim. Ama bununla yetinmeyerek alanında uzman bir ekiple ilimize hizmet üreteceğiz. Yalova’nın eksiklerini tespit edeceğiz ve o ekiple birlikte Yalova’yı ayağa kaldıracağız. Yalova’da toplumun tüm kesimleri ile de koordinasyon ve istişare içerisinde olacağız. Bugün burada aday adaylıklarımız bireye dayalı adaylık değil toplumsal bir birliktelik oluşturacağız. Yalova’da belediye başkanlığını mutlaka alacağız.” dedi.

Sinan Giray’ın ardından söz alan CHP Yalova İl Başkanı Erdem Doğancı ise başvurudan büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Kişisel olarak Sinan Giray’ın adaylığından büyük bir mutluluk duyduğunu da ifade eden Doğancı, “Ben de Sinan Giray’a çıktığı yolda başarılar diliyorum. Hiçbir zaman küsmeden partiye emek veren Sinan Giray abimizin aday adaylığından da kişisel olarak mutluluk duydum. Bundan sonra da aday kim olursa onunla yol yürüyeceğine ve ona destek vereceğine eminim. “ diye konuştu.

CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan da burada bir konuşma yaptı. Giray’ı kutlayan Becan, “Sinan Giray her zaman Yalova için sorumluluk duymuş bir kardeşimizdir. Eğer bir kentte yaşıyorsanız, o şehri dert edinmeniz lazım. Yaptıklarım yapacaklarımın garantisidir lafı Sinan kardeşimiz için söylenmiş gibi adeta. Yalova’yı ve Yalovalıları biliyor. Kim aday olursa olsun hep birlikte çalışacak ve Yalova Belediyesi’ni kazanacağız” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.