YTSO Son Meclis Toplantısını Yaptı

30 Eylül 2022 10:07
YTSO Son Meclis Toplantısını Yaptı

Seçimler için geri sayıma başlayan Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) 2018-2022 yıllarını arasını kapsayan son meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Burada konuşan YTSO Başkanı Tahsin Becan, “Hep birlikte Yalova’ya ve üyelerimize hizmet için uyum içerisinde çalıştık” dedi.

YTSO’da seçim heyecanı yaşanırken bir dönem daha resmen kapandı. 2018-2022 yıllarını kapsayan 13. Dönem YTSO Meclisi son toplantısını yeni binasındaki meclis salonunda gerçekleştirdi. Meclis üyelerinin tam kadro katıldığı YTSO meclis toplantısında söz alan YTSO Başkanı Tahsin Becan ise tüm üyelere teşekkür etti. Başarılı bir dönemi daha geride bıraktıklarını ifade eden Becan, “Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nın 13. Dönem meclisi ile uyumlu bir çalışma ortaya koyduk. Kırmadan, dökmeden Yalova’ya ve odamız üyelerine hizmet ürettik. Ben bu dönemde yaşadığımız pandemi gibi çok kritik bir olaya rağmen güzel çalışmalar ortaya konduğuna inanıyorum. Bunda emeği olan başta meclis üyelerimiz olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
Ardından 13. Dönem YTSO meclisinde görev yapan 34 üyeye çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle