YTSO Ağustos Ortasında Yeni Yerine Geçiyor

31 Temmuz 2021 14:06
YTSO Ağustos Ortasında Yeni Yerine Geçiyor

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan, odanın Ağustos ayı ortasından itibaren yeni binasına taşınarak hizmetlerini burada vermeye başlayacağını dile getirdi.

Becan, “Böylesi bir hizmetin odamıza bizim başkanlığımız döneminde kazandırılmış olmasının onur, gurur ve mutluluğunu yaşıyorum” diye konuştu.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nın kendi sermayesi ile inşa ettiği yeni hizmet binası tamamlandı. Tüm işlemleri biten bina taşınma işleminin tamamlanması ile birlikte hizmete girecek. YTSO Rüstempaşa Mahallesi Dere Sokak’ta ki hizmet binasını Ağustos ortasına kadar boşaltarak yeni binaya taşınmayı ve tüm hizmetlerini yeni binasında vermeye başlamayı istiyor. YTSO’ya yakışan bir binanın inşa edildiğini ifade eden YTSO Başkanı Tahsin Becan ise, “YTSO ilimizin en köklü ve etkili kurumlarından birisidir. Böylesi önemli bir kuruma yakışan bir binanın inşa edildiğini düşünüyorum. Böylesi bir hizmetin odamıza bizim başkanlığımız döneminde kazandırılmış olmasının onur, gurur ve mutluluğunu yaşıyorum. Binamız odamızın uzun yıllar ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı. Modern bir tasarım ve planlama ile hizmet kalitesinin artmasını da sağlayacak. Binamıza Ağustos ortasında taşınmak ve artık hizmetlerimizi burada vermeye başlamak istiyoruz. Ben her hangi bir aksama yaşayacağımızı düşünmüyorum” dedi.

YTSO yeni hizmet binasında, hizmet ve yönetim birimlerinin yanı sıra, 300 kişilik konferans salonu, kapalı ve açık olmak üzere otopark alanı, iki ayrı eğitim salonu, toplantı salonları, meslek komitesi toplantı odaları, sergi alanı ve geniş peyzaj alanı bulunuyor.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle