Yesob Esnafa Ve Vatandaşlara Bayrak Dağıttı

28 Ekim 2021 09:58
Yesob Esnafa Ve Vatandaşlara Bayrak Dağıttı

Yalova Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği (YESOB) Başkanı Hüseyin Çetin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde esnaflara bayrak dağıttı.

 Cumhuriyet Bayramı’nı bu yıl coşkuyla kutlamak istediklerini dile getiren Çetin esnafların da camlarını bayraklarla donatarak bu coşkuya destek vereceklerini ifade etti.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı pandeminin nedeni ile uzunca bir aranın ardından bu yıl yoğun bir etkinlik programı ile kutlanacak. Esnaflarda bu coşkunun bir parçası olmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda YESOB tarafından esnaflara ve vatandaşlara bayrak dağıtımı yapıldı. YESOB Başkanı Hüseyin Çetin esnafları tek tek dolaşarak bayrakları dağıttı. Cumhuriyet Bayramı coşkusuna bayraklarla destek verelim çağrısında bulunan Çetin, “Cumhuriyet Bayramı pandemi nedeni ile 2 yıldır sade törenlerle kutlanıyordu. Bu yıl uzun bir aranın ardından düzenlenecek olan kapsamlı bir programla kutlayacağız. Esnaflar olarak biz de bu coşkunun bir parçası olmak istedik. YESOB olarak esnaflarımıza Türk Bayrağı dağıttık. Esnaflarımızda işyerlerinin camına bu bayrakları asarak coşkuya destek verecek” dedi.

Kendilerine dağıtılan Türk Bayrağı’nı gururla dükkanlarının camlarına asacaklarını ifade eden esnaflar ise kendilerine bayrak dağıttığı için YESOB’a teşekkür ettiler.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle