Yeksader Sezonu Açıyor

Yeksader Sezonu Açıyor

Yalova Ekolojik Yaşam ve Doğa Sporları Derneği (YEKSADER) yeni döneme hazır. 15 Eylül 2019 tarihinden itibaren yeni sezon doğa yürüyüşleri başlıyor.

Doğa sporlarının sevdirilmesi ve yaygınlaştırılmasını amaçlayan YEKSADER bu anlamda Yalova’da bir çok önemli etkinliğe imza atıyor. Doğayı korumanın doğayı sevmekle başlayacağını belirten YEKSADER Başkanı Ahmet Yiğit, “Derneğimizin kuruluş amacı insanlarımıza doğa sevgisinin aşılanmasıdır. Bunun da doğa ile kucaklaşmaktan geçtiğine inanarak yola çıktık. Kurulduğumuz günden beri hedefimizden şaşmadık. Bu konuda sürekli olarak çalıştık. Yeni dönemin startını da 15 Eylül 2019 Pazar günü vereceğiz. Bu yürüyüşümüze de vatandaşlarımızı davet ediyoruz. Doğayla içiçe bir gün geçirmek isteyen herkese bizim de, derneğimizin de doğanın da kapıları sonuna kadar açık” dedi.

Yeni dönemde yoğun bir gezi programı yaptıklarını da dile getiren Yiğit, “Yeni dönem gerçekten yoğun bir programla geçecek. Sadece il içinde değil, çevre illerde de birçok gezi gerçekleştireceğiz. Çevre illere yapılan geziler de çok ilgi görüyor. Yeni rotalarda yeni noktalarda buluşmak için sabırsızlanıyoruz” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle