Yardım Et İzi Kalsın Projesi Tanıtıldı

Yardım Et İzi Kalsın Projesi Tanıtıldı

Çiftlikköy 75. Yıl Namık Kemal Ortaokulu öğrencileri tarafından Değerler Eğitimi Projesi kapsamında uygulamaya konulan  “Yardım et, izi kalsın” sloganıyla başlayan sosyal sorumluluk projesinin tanıtım toplantısı Özdilek AVM’ de yapıldı.

Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü, öğrenciler arasındaki yardımlaşmayı, dayanışmayı, birlik ve beraberliği güçlendirmeyi hedefleyen “Yardım Et, İzi Kalsın” projesi kapsamında “Cerablus ve El Bab’ da Hayata Umut, Eğitime Destek Ol” yardım kampanyasına da katkı sundu. Bu kapsamda Özdilek AVM’ de Çiftlikköy 75. Yıl Namık Kemal Ortaokulu öğrencileri tarafından geliştirilen “Yardım et, izi kalsın” projesinin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.  Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Faruk Uysal ile birlikte Projenin tanıtım toplantısına katılan Yalova Millî Eğitim Müdürü Ali Tosun, "Öğrencilerimizin kişilik gelişimlerini doğru yöneterek; topluma, sorun üreten değil çözüm üreten öğrenciler yetiştirmek temel hedeflerimiz arasındadır. Bu hedefle yapılmış olan 'Yardım Et, İzi Kalsın Projesi'nde emeği geçen öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi kutluyorum" dedi.

 Programda; “Yardım Et, İzi Kalsın” sosyal sorumluluk projesi kapsamında yapılan çalışmalar ile ilgili sunumun ardından, görme engelli öğrencimizin keman dinletisi büyük beğeni topladı. Proje kapsamında hazırlanan içerisinde Müdürümüzün seslendirdiği 15 Temmuz Şiirlerinin de yer aldığı sesli kitapların görme engelli öğrencilere dağıtımı; İl Millî Eğitim Müdürü Ali Tosun, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Faruk Uysal, Çiftlikköy İlçe Millî Eğitim Müdürü Muhammet Beşir tarafından yapıldı. Program; pasta kesimi ve hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle