“Yalova’yı Geleceğe Taşıyacağız”

“Yalova’yı Geleceğe Taşıyacağız”

AK Parti MKYK Yönetim Kurulu’na seçilen AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, “Yalova’yı geleceğe taşıyacağız” dedi.

AK Parti Yalova İl Teşkilatı tarafından düzenlenen basın toplantısında AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve AK Parti Yalova Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü medya mensupları ile bir araya geldiler. Burada söz alan AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar AK Parti MKYK Yönetim Kurulu üyeliği görevine seçilen Ahmet Büyükgümüş’ü kutlayarak çiçek hediye etti. Büyükgümüş’e verilen bu görevden AK Parti Yalova İl Teşkilatı olarak büyük bir mutluluk, gurur ve onur duyduklarını ifade eden Bağatar, “Hafta başında AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi’ni gerçekleştirdik. Kongre neticesinde AK Parti Yalova Milletvekilimiz Ahmet Büyükgümüş beyefendi AK Parti Genel Merkez MKYK yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Kendisini teşkilatımız adına tebrik ediyoruz” diye konuştu.

“Bu görev sadece bana değil tüm teşkilata verildi”
AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar’ın ardından söz alan AK Parti Yalova Milletvekili ve AK Parti MKYK Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Büyükgümüş ise kendisine verilen görevin sadece bir kişiye değil tüm teşkilata verildiğini ifade etti. Ülkeyi ve Yalova’yı 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaştırma mücadelesi içerisinde olduklarının altını çizen Büyükgümüş, “Biliyorsunuz ki AK Parti olarak önce 2023 ardından da 2053 ve 2071 vizyonlarımız var. Ülkemizi bu hedeflere ulaştırmanın mücadelesi içerisinde olacağız. Bize de bu süreçte bir görev verildi. Ama bu görevler sadece bir kişiye verilen bir görev değildir. Bu konuda bizim siyasi geleneğimizde her zaman teşkilat çalışması, ekip çalışması, birliktelik, kardeşlik üzerine kuruludur. Bu bizim siyaset anlayışımızın temelini oluşturur. O nedenle bana verilen bu görevi Yalova teşkilatlarına verilmiş bir görev olarak kabul ediyorum. Son dönemde özellikle Yalova Belediyesi’nin AK Parti’ye geçmesi, yerel seçimlerle,  genel seçimde sayın Cumhurbaşkanımızın burada aldığı oy, milletvekili sayımızın 2 ye çıkması hep Yalova teşkilatlarının ne denli güçlü, ne denli diri ve sahada ne denli etkin olduğunun bir göstergesidir. İnşallah biz bu ekip olarak Yalova’mızı geleceğe hazırlayacak çok daha güçlü ve kararlı adımları atmayı sürdüreceğiz. Bizi diğer siyasi partilerden ayıran en önemli unsur bizim bir yere gelme kaygısı değil, halkımıza ne hizmet ederiz, Türkiye’nin sorunlarını nasıl çözeriz, Türkiye ve ilimizi geleceğe nasıl taşırız kaygısı taşımamızdır. O nedenle kurulduğumuz günden beri milletimiz her seçimde desteğini daha fazla arttırarak partimizi ve liderimizi iktidar yapıyor, emaneti bizlerin omuzlarına yüklüyor. İnşallah Yalova’mızda da bu görevin bize kattığı gücü daha etkin bir şekilde kullanarak, çalışmalarımızı daha dikkatli bir şekilde sürdüreceğiz” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle