Yalovalı Sanatçı 12 Günde 250 Bin İzlendi

26 Mayıs 2022 08:49
Yalovalı Sanatçı 12 Günde 250 Bin İzlendi

Yalovalı sanatçı Samet Örgü’nün, Betül Çelik ile düet yaptığı parçası, “Sayende” Youtube’da 12 günde 250 bin izlenme oranına ulaştı.

Samet Örgü daha şimdiden yaz aylarında çalınacak bir parçanın üzerinde çalışmaya başladıklarının da müjdesini verdi.

İlk teklisi “Rastlarsın” ile Spotify editör listelerinden “Slow Pop”, “Taze”  ve “New Music Friday” gibi listelere girmeyi başaran Samet Örgü, bu kez Betül Çelik ile düet yaparak hazırladığı "Sayende" isimli şarkı ile yine müzik piyasasında adından söz ettirmeyi başardı.  Söz ve müziği Samet Örgü’ye ait olan ve Betül Çelik’in eşlik ettiği şarkı, Youtube’daki 12. gününde 250 bin izlenmeye ulaşarak hızla yükselmeyi sürdürüyor.  Düzenlemesi ünlü aranjör Murat Yılmaz’a ait olan şarkının klibinde ise Narcos Studio ve Yönetmen Eray Coach’ın imzası bulunuyor. Kısa film tadında hazırlanan klip, kaliteli prodüksiyonuyla da dikkat çekiyor. Günümüz popüler müziğinde, “Trap Synth” ve ritimlerin yoğun olduğu, duygu dolu bir aşkı ve ayrılığı anlatan şarkı,  müzik ve klip uyumuyla da göz dolduruyor.

Şarkıya gösterilen ilgi karşısında mutlu olduklarını ve hedeflerinin 1 milyon izlenme olduğunu belirten Samet Örgü ve Betül Çelik ikilisi, şu sıralar hareketli bir yaz şarkısı üzerinde çalıştıklarının müjdesini de verdiler.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle