Yalovalı Raketler Balkanlarda Rüzgar Gibi Esti

29 Ağustos 2022 09:28
Yalovalı Raketler Balkanlarda Rüzgar Gibi Esti

Yalova Belediyespor altyapısından yetişen ve sayısız kez Milli formayı başarıyla temsil eden Ece Haraç, İbrahim Gündüz, Ziver Gündüz ve Tugay Sirzat Yılmaz başarılarına yenisini ekledi.

Ağustos ayı içerisinde Konya’da gerçekleştirilen 5. İslami Dayanışma Oyunları ve Almanya’nın Münih kentindeki Avrupa Şampiyonası sonrasında raketlerimiz Bosna Hersek’te düzenlenen Büyükler Balkan Şampiyonası’nda mücadele etti.

Ece Haraç’ın yanı sıra Simay Kulakçeken ve Özge Yılmaz’ın oluşturduğu Kadın Milli takımımız finalde Romanya’ya mağlup olarak turnuvayı ikinci sırada tamamladı. Üçüncü sırada ise Kuzey Makedonya yer aldı.

İbrahim Gündüz, Ziver Gündüz ve Tugay Sirzat Yılmaz’ın yer aldığı erkek Milli takımımızda tıpkı kadın takımımız gibi finalde Romanya’ya yenilerek ikinciliği kazandı. Üçüncülüğe ev sahibi Bosna Hersek ulaştı.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Oktay Çimen,” Büyükler Balkan Şampiyonasında Kadın ve Erkeklerde milli takımımız takım maçlarını  ikinci olarak tamamladı. Milli takımımızı ve teknik ekibimizi tebrik eder ferdi maçlarda başarılar dilerim” diye konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle