Yalovalı Özel İnsanlar İtfaiyeye Hayran Kaldı

Yalovalı Özel İnsanlar İtfaiyeye Hayran Kaldı

Yalova’da yaşayan özel insanlar Yalova Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret ederek burada ki çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Yangın başta olmak üzere birçok olaya anında müdahale eden Yalova İtfaiyesi çok özel konuklarını ağırladı. Yalova’da yaşayan özel insanlar itfaiyeyi ziyaret ettiler. İtfaiye Müdürlüğü yetkilileri tarafından karşılanan özel insanlar önce yangınlarda kullanılan araçları tanıdılar. Bunların nasıl kullanıldığı hakkında bilgiler alan özel insanlar itfaiyeci kıyafetleri giyip itfaiye aracının direksiyonuna geçmeyi de ihmal etmediler. Çok heyecanlandıkları ve itfaiyecilik mesleğini sürdüren ağabeylerine hayran kaldıklarını da dile getiren özel insanlar, “İtfaiyecilik çok zor ve kutsal bir meslek. Onlar bizim hayatlarımızı korumak için kendi hayatlarını tehlikeye atan insanlar” dediler.

Özel konukları ile çok özel anlar geçirdiklerini dile getiren İtfaiye Müdürlüğü personelleri ise, “Kardeşlerimiz bizi ziyaret ettiler. Bizim nasıl ve hangi şartlarda çalıştığımızı öğrendiler. Onları koruduğumuz için bizlere teşekkür ettiler. Bu bizim için en büyük motivasyon kaynağıdır. Onlarla çok güzel anlar geçirdik. İlk fırsatta itfaiye aracı ile bir şehir turu yapmak için de sözleştik” diye konuştular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle