Yalova’daki Çalışmalar Konuşuldu

Yalova’daki Çalışmalar Konuşuldu

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ve Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Yalova Valisi Muammer Erol’u makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Yalova’da yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Yalova Valisi Muammer Erol, AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ve Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u konuk etti. Ziyaretin ana konusu ise Yalova’daki Korona Virüs tedbirleri oldu. Bu yönde sürdürülen çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunan Erol, Bağatar ve Tutuk bundan sonra atılacak adımlarla ilgili de detayları konuştular.

Bağatar ve Tutuk’un Yalova Valisi Muammer Erol’un makamında gerçekleştirdikleri görüşmede Yalova’da süren yatırımlar ve bundan sonra ihtiyaç duyulan yatırımlar da konuşuldu. Bağatar hedeflenen yatırımlar konusunda Vali Erol’a bilgi aktardı.
Ardından Yalova Doğu Sahil Bandı ile Tatil Park tesislerinin olduğu noktalarda sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyen Yalova Valisi Muammer Erol, AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ve Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’tan bilgiler aldı. Buradaki incelemede Atatürk Bahçe Kültürleri Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürü Dr. Yılmaz Boz ve Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Kalyon’da Vali Erol’a eşlik ettiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle