Yalova Tarihindeki En Büyük Miktar


Yalova Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalarla Yalova tarihinin en büyük uyuşturucu operasyonuna imza atıldı.

 2 ayrı operasyonda toplamda 192 kilo 150 gram Erim ele geçirildi.

Yalova Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi uyuşturucu ile mücadelesini sürdürüyor. Bu kapsamda terör örgütlerinin en önemli finans kaynağı durumundaki uyuşturucu satışına da darbe üzerine darbe indiriliyor. Yapılan istihbari çalışmalar neticesinde Yalova güzergahı kullanılarak önemli miktarda uyuşturucu sevkiyatı yapılacağı bilgisine ulaşan Yalova Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi düğmeye basarak operasyonları başlattı. Bu kapsamda ikametleri belirlenen A.A ve S.P isimli şahısların evine baskın gerçekleştirildi. Evde yapılan aramalarda 200 paket halinde toplam ağırlığı 109 kilo 750 gram Eroin ele geçirildi.

Bununla da kalmayan Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi V.Y isimli bir şahsın daha ikametine operasyon gerçekleştirdi. Buradaki operasyonda ise bal tenekeleri içerisine zulalanmış şekilde 82 kilo 400 gram Eroin ele geçirildi.

Yapılan 2 operasyon sonucunda ise Yalova tarihinin en büyük miktardaki Eroin’i ele geçirilmiş oldu. Ele geçirilen şüpheliler ise haklarında düzenlenen evrakla çıkartıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine kondular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle