Yalova Belediyesi’nden Gençlere İftar

01 Nisan 2023 12:17
Yalova Belediyesi’nden Gençlere İftar

Yalova Belediyesi ve Yalova Kent Konseyi Gençlik Meclisi iş birliğiyle gençlere yönelik iftar programı düzenlendi. Programda konuşan Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, gençlerin fikirlerine ve sorularına değer verdiklerini söyledi.

Yalova Belediyesi, Yalova Kent Konseyi Gençlik Meclisi iş birliğiyle gençlere yönelik bir iftar programı düzenledi. Uygulama Oteli’nde gerçekleşen iftar programına Yalovalı gençler yoğun ilgi gösterdi.

İftar programında Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalova Kent Konseyi Başkanı Mustafa Kandemir, Yalova Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Fatih Ayaz ve diğer yetkililer de hazır bulundu. Kuran tilaveti ile başlayan programda konuşan Tutuk, gençleri kapsayıcı bir dille selamladı. Tutuk, “Bugün burada, herkese eşit mesafede, herhangi bir ayrım yapmadan sizleri selamlıyorum. Gençlerimizle gençleşiyor, onlarla birlikte yeni ufuklar kazanıyoruz. Onlar sayesinde büyük başarılara imza atıyoruz. Gençlerin fikirleri ve soruları bizler için daha da kıymetli oluyor.” dedi. Tutuk, iftar sonrasında gençlerin sorunlarını ve taleplerini de dinledi.

Yalova Kent Konseyi Başkanı Mustafa Kandemir ise yaptığı açıklamada, “Bugün, farklı düşüncedeki kardeşlerimiz bir araya geldi. Kent Konseyi bünyesinde adaletli ve eşit davranarak tüm Yalovalıların gönlünü alıyoruz. Başta bu organizasyonu hazırlayan gençlik meclisimize sonrasında Yalova Belediye Başkanı Sayın Mustafa Tutuk’a teşekkürlerimizi sunuyorum.” diye konuştu.

İftar programı sonunda gençler ve yetkililer birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle