YAKHAD Proje’ye Destek İstiyor

YAKHAD Proje’ye Destek İstiyor

Yalova Kanser Hastaları Derneği (YAKHAD) yönetimi Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan’ı makamında ziyaret ettiler.

YAKHAD tarafından geliştirilen, “Tüm Yalova Elele, Kansere Güle Güle” Projesinin bilgilendirme çalışmaları hızla devam ediyor. Bu kapsamda kurum ve kuruluşları ziyaret eden YAKHAD yönetini destek talep ediyor. Son olarak Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan’ı makamında ziyaret eden dernek yöneticileri Kaplan’a proje hakkında bilgiler aktardılar. Sağlık için sporun önemine de vurgu yapan YAKHAD yöneticileri, “ Derneğimiz tarafından geliştirdiğimiz bu proje kanser hastalarımız açısından son derece önemlidir. O nedenle ildeki her kesimin, kurum ve kuruluşların desteğini talep ediyoruz. Sporun insan sağlığı üzerindeki etkisi ortada. Biz o nedenle Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzün de projemize destek vereceğini düşünüyoruz” dedi.

Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Projenin kanser hastaları açısından çok faydalı olacağına inandığını vurgulayan Kaplan bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da YAKHAD’a kurumun imkanları dahilinde destek vermeye devam edeceklerini belirtti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle