Uyuşturucuya Darbe Üstüne Darbe

Uyuşturucuya Darbe Üstüne Darbe

Yalova Emniyet Müdürlüğü ekipleri yapılan çalışmalar neticesinde uyuşturucu satıcı ve kullanıcılarına darbe üzerine darbe indirmeyi sürdürüyor.

Bu kapsamda gerçekleştirilen çalışmalarda bonzai olarak adlandırılan sentetik kanabinoid ve metamfetamin adlı uyuşturucular ele geçirildi.

Yalova Emniyet Müdürlüğü ekipleri koronavirüs tedbirlerine yönelik çalışmalar nedeniyle yoğun günler geçirse de uyuşturucu ile mücadeleyi aksatmadan sürdürüyorlar. Bu kapsamda gerçekleştirilen çalışmalarda uyuşturucu satıcılarına ve kullanıcılarına göz açtırılmıyor.

Yapılan çalışmalar ise vukuat bültenlerine şu şekilde yansıdı;
İzmit-Yalova otoyolu üzeri Vopak Uygulama Noktasında durdurulan 36 plakalı araçta bulunan Ş.K. adlı şahıstan (2) adet metamfetamin maddesi, (52) adet ecstacy hap elde edildi.

İl merkezinde görevlilerce yapılan çalışmalarda hakkında birçok suç kaydı bulunan Ö.G. adlı şahsın kiralamış olduğu 16 plakalı araçta (4,60) gram metamfetamin maddesi elde edildi.

Altınova ilçesi Karaçamur Caddesi’nde bir iş yerinde M.S. adlı şahıstan (36,47) gram uyuşturucu madde elde edildi.

Bayır Mahallesi’nde durumundan şüphelenilerek durdurulan 34 plakalı aracın içerisinde yapılan üst aramasında F.Y. adlı şahıstan (0,282) gram metamfetamin maddesi ve (3,7) gram uyuşturucu maddesi elde edildi.

İl merkezindeki kontrol noktasında durdurulan 34 ve 41 plakalı araçlarda bulunan Ş.A., M.D., İ.D. ve N.Y. adlı şahıslardan (666,59) gram kubar esrar maddesi elde edildi.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle