Üreticiye Finansman Desteği

Üreticiye Finansman Desteği

Kuruluş amacı tarımın finansmanı olan ve 65 yıldır üretenin yanında yer alan Şekerbank, Yalova Ziraat Odası ile ortak protokol imzaladı.

Banka imzalanan protokol kapsamında bölge üreticilerinin nakit ihtiyaçlarının uygun faiz oranlarıyla karşılıyor ve kredi geri ödemelerini yılda bir hasat zamanında yapmalarına imkan tanıyor.

Şekerbank Yalova Şubesi, Yalova Ziraat Odası ile protokol imzaladı. Bölge üreticilerinin nakit ihtiyaçlarının karşılanmasının hedeflendiği protokol, Şekerbank Yalova Şubesi Müdürü Davut Önder ve Yalova Ziraat Odası Başkanı Şaban Beşli arasında imzalandı. İmzalanan protokol ile Şekerbank, bölgedeki üreticilerin finansman ihtiyaçlarını hasat zamanı geri ödeme imkanı ve avantajlı faiz oranlarıyla karşılayacak. Şekerbank Yalova Şubesi Müdürü Davut Önder, “Tarım sektörüne ve çiftçilerimize destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Şekerbank Yalova Şubesi Müdürü Davut Önder protokolün imza töreninde yaptığı konuşmada Yalovalı üreticilere banka olarak daha fazla destek olmaktan dolayı memnuniyet duyduklarını dile getirerek, “Şekerbank’ın üreteni destekleme misyonu doğrultusunda imzaladığımız protokol ile Yalovalı üreticilerimize finansman sağlıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana uzanan kimliğimiz ile tarım sektörüne ve çiftçilerimize her zaman destek olduk ve olmaya devam edeceğiz” dedi.

Yalova Ziraat Odası Başkanı Şaban Beşli ise, “Üretime yapılan destek ekonomiye ivme kazandıracaktır. Ekonominin canlanmasına ve istihdama da katkı olarak geri dönecektir. Üretim ülkenin refah düzeyinin artması ve kalkınmasının en büyük itici gücüdür” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle