Üniversite Öğrencilerine Sıcak Çorba İkramı

23 Kasım 2022 08:54
Üniversite Öğrencilerine Sıcak Çorba İkramı

Yalova Üniversitesi’nde, vize sınavları döneminde üniversite öğrencilere ücretsiz çorba ikramında bulundu.

Yalova Belediyesi ve Yalova Üniversitesi üniversite öğrencilerini vize sınavı haftasında yalnız bırakmadı. Yalova Belediyesi tarafından üniversite öğrencilerine sıcak çorba ikramında bulunuldu. Sınav haftası boyunca öğrencilere destek vermeye devam edeceklerini ifade eden Yalova Belediye Başkan Vekili Fatih Şahin ve Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, "Öğrencilerimiz vize haftasında sınavlara çalışmaktan bazen kahvaltı yapmaya, yemek yemeye bile fırsat bulamıyorlar. Biz de bu anlamda öğrencilerimize vize sınavı haftasında böyle bir şekilde destek olmak istedik. Öğrencilerimizin de çorba ikramımıza ilgi göstermeleri ve bundan memnuniyet duyduklarını ifade etmeleri bizleri de mutlu ediyor" diye konuştular.

Üniversite öğrencileri ise, "Sabahın erken saatlerinde sınavlarımıza yetişmeye çalışırken kahvaltı yapmayı unutabiliyoruz ya da çoğu gün buna zamanımız bile olmuyor. Belediyemizin ve Üniversitemizin bu hizmetiyle hem sağlıklı besleniyoruz hem de harçlıklarımız cebimize kalıyor. Sınavlara da aç karınla girmemiş oluyoruz" şeklinde konuştu.

Yalova Üniversitesi Rektörlüğü ve Yalova Belediyesi iş birliğinde vize haftası boyunca her sabah öğrencilerimize tüm yerleşkelerimizde sıcak çorba dağıtımı devam edecek.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle