Tutuk Ve Akyol Çalışmaları Saha Da İnceledi

17 Mayıs 2022 08:36
Tutuk Ve Akyol Çalışmaları Saha Da İnceledi

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol Yalova belediyesi tarafından sürdürülen çalışmaları yerinde incelediler.

Yalova Belediyesi ilin bir çok noktasında çalışmalar yaparak ilin gelişimine katkı sunarken bu şehirde yaşayanlara ise modern ve huzurlu bir şehir sunmaya gayret ediyor. Bu çalışmalarda en büyük paya sahip olan Yalova belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ise dur durak bilmeden çalışıyor. Tutuk, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ile birlikte çalışmaları yerinde incelemek adına sahaya indiler. Bu kapsamda YASKİ şantiye alanı içerisinde faaliyete geçen skada odası, Safran Deresi kenarı bisiklet ve yürüyüş yolu çalışması, Kartepe yağmur suyu hattı çalışması, Bağ Sokak yağmur suyu hattı çalışması, Derin Sokak yağmur suyu hattı çalışması, Seyrantepe yağmur suyu hattı çalışması, Paşakent Mezarlığı'nda kazandırılan 30 dönüm yeni mezarlık alanı, Yeni kurban pazarı çalışması, Hediye Sokak parke çalışması, Çamlık içme suyu deposu ve Çalı grubu bitki üretim serasını ziyaret eden Tutuk ve Akyol belediye müdürlerinden bilgiler aldılar. Ziyaretlerde Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Şahin ile Yalova Belediye Meclis Üyesi Nurgül Urnuşmak da hazır bulundu.

Yalova’nın yıllardır acil durumdaki birçok hizmeti bile alamadığını dile getiren Tutuk, “Amacımız ilimize ve halkımıza hizmet etmek. Biz halka hizmeti hakka hizmet kabul eden bir anlayıştan gelen insanlarız. Dolayısıyla ilimizin ve vatandaşlarımızın ihtiyaç duydukları bu hizmetleri sunmak adına elimizden gelen tüm gayreti ortaya koyuyoruz, koymayı da sürdüreceğiz. Belirlediğimiz sorunları ortadan kaldırırken ihtiyaç duyulan yatırımları da gerek kendimiz ve gerekse bakanlıklarımızdan destek alarak yapıyoruz. Yalova aldığı bu hizmetler sayesinde daha modern bir kent haline geldi. Halkımızın da bu çalışmalardan duyduğu memnuniyet ve mutluluğu her defasında bize iletmesi gerek azmimizi ve gerekse motivasyonumuzu daha da arttırıyor” dedi.
AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ise, “Yalova Belediyesi AK Parti şemsiyesi altına girer girmez önce düşürüldüğü borç sarmalından çıktı, ardından da hizmet üreten ve sürdürülebilir bir belediye haline geldi. Belediyemiz ilimizin her yerinde birçok hizmeti aynı anda yürütebilecek bir yeterlik ve kabiliyet kazandı. Bu vesile ile Yalova Belediye Başkan Vekilimiz Mustafa Tutuk ve ekibini de kutluyorum. Biz de belediyemizin ilimize sunduğu hizmetlere her zaman destek vermeyi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle