Topçular’ın Mutlu Günü

29 Ekim 2011 00:00
Topçular’ın Mutlu Günü

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yalova İl Başkanı Hasan Topçular Sporium Tesislerinde düzenlenen muhteşem düğün töreni ile kızı Betül (Topçular) Yıldız’ı evlendirdi.

Mesut ve Betül Yıldız çiftinin nikahını Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal kıyarken nikah şahitliklerini ise MHP Bursa Milletvekili Necati Özensoy ve MHP Çanakkale İl eski Başkanı Rıdvan Uz yaptı.

MHP Yalova İl Başkanı Hasan Topçuların kızı Betül (Topçular) Yıldız düzenlenen düğün töreni ile hayatını Mesut Yıldız ile birleştirdi. Sporium Tesislerindeki düğün töreninde siyasilerde Topçular ailesini yalnız bırakmadı, AKP, CHP ve DP’den bir çok isim düğünde bir araya gelirken MHP ise Bursa Milletvekili Necati Özensoy, Bursa İl eski Başkanı Arif Demirören ve Çanakkale İl eski Başkanı Rıdvan Uz’un yanı sıra Yalova İl yönetiminin neredeyse tamamı ile düğünde hazır bulundu.

Genç çiftin nikahını ise Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal kıydı. Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen Koçal evlilik kurumunun kutsal bir müessese olduğu üzerinde durdu. Betül ve Mesut Yıldız çiftinin nikah şahitliklerini ise MHP Bursa Milletvekili Necati Özensoy ve MHP Çanakkale İl eski Başkanı Rıdvan Uz yaptı. Düğün gece geç saatlere kadar sürdü.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle