Teşvikiye Beldesinde Asfaltlama Çalışması

Teşvikiye Beldesinde Asfaltlama Çalışması

Teşvikiye Belediyesi ekipleri tarafından beldedeki bozuk olan sokaklarda parke taşı ve asfaltlama çalışması gerçekleştirdi.

Teşvikiye Belediyesi yol yapım çalışmalarına aralıksız olarak devam ederken Çevre düzenlemeleri kapsamında gerçekleştirdiği Parke taşı yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Teşvikiye Belediyesi, Çapana Caddesi’nde sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı. Çalışmalar hakkında bilgi veren Teşvikiye Belediyesi Başkanı Mustafa Nurten, “Söz verdiğimiz gibi Teşvikiyemiz'de yolu olmayan mahalle, sokak, cadde kalmayacak. Karşıyaka Mahallesi Çapana Caddesi'nde vatandaşlarımızın uzun zamandır yapılmasını beklediği yola asfalt serme çalışmamızı bitirdik. Kısa süre içinde kaldırım, ışıklandırma ve peyzaj çalışmamızı da bitirip caddeyi modern bir görünüme kavuşturacağız. Beldemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Daha güzel bir Teşvikiye için ekibimle birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Belde halkı çalışmaların kısa süre içinde tamamlanması nedeniyle Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten’e teşekkür ederek, “Beldemizde neredeyse asfaltlanmayan yol kalmadı. Belediyemiz bu konuda ciddi bir çalışma ortaya koyuyor. Teşvikiye açısından ulaşımın ve beldenin sorunlardan arındırılmasının önemi çok büyük. Dolayısıyla halkta bundan fazlasıyla kazançlı çıkıyor. Belediyemizi durmaksızın süren çalışmalardan ve beldemizin sorunlarına gösterdiği duyarlılıktan dolayı kutluyoruz” dediler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle