Termal’de Resül Dindar Rüzgarı

06 Temmuz 2019 10:38
Termal’de Resül Dindar Rüzgarı

Termal Festivali yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Festivalin son gününde düzenlenen konserde sahne alan Resül Dindar bir birinden hareketli şarkıları ile izleyenlere unutulmaz bir müzik ziyafeti çekti.

Yalova’nın Termal İlçesinde bu yıl ilk kez gerçekleştirilen Termal Festivali final gecesi ile sona erdi. Festivalin son gecesinde ünlü sanatçı Resül Dindar vatandaşlarla buluştu. Termal Meydanı’nda oluşturulan sahnede şarkılarını seslendiren sanatçıyı ilçe halkının yanısıra çok sayıda yerli ve yabancı turist de dinledi. Dillerde yer eden parçalarını bir biri ardına seslendiren Resül Dindar’ı izleyenlerin de eşlik etmesi ile birlikte dev bir koro meydana geldi. Sık sık mikrofonu vatandaşlara uzatmayı ihmal etmeyen sanatçı şarkılarını seslendiren kalabalığı ilgiyle izledi. Termal’de gördüğü ilgiden çok memnun kalan Resül Dindar, “Termalliler gerçekten muhteşemler. Birçok büyük konserde bile bu kadar ilgi görmedim. Beni çok sıcak karşıladınız. Buraya yeniden gelmek ve sizlerle bir kez daha kucaklaşmak için sabırsızlanıyorum. Başkanıma burada sesleniyorum. Seneye de Termal’de olmak istiyorum” dedi.
Gece sonunda sahneye gelen Termal Belediye Başkanı Sinan Acar ise Resül Dindar’a teşekkür ederek bir teşekkür plaketi takdim etti.  

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle