Termal’de Çocuklar Okula Neşeyle Başlayacak

07 Eylül 2022 09:41
Termal’de Çocuklar Okula Neşeyle Başlayacak

Termal Belediyesi 2022/2023 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın açılışı nedeni ile 09 Eylül 2022 Cuma günü ilçede bir çocuk şenliği düzenleyecek. Şenlikte doyasıya eğlenecek olan çocuklar yeni yıla enerji depolayarak başlayacaklar.

Yaz tatilinin bitmesine ve 2022/2023 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın başlamasına sayılı günler kala Termal Belediyesi de bir etkinlik düzenleyerek çocukların yaz tatilinin son günlerini unutulmaz kılmaya hazırlanıyor. Bu çerçevede 09 Eylül 2022 Cuma Günü Termal 15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi Parkı’nda, “Okula Neşeli Bir Merhaba Çocuk Şenliği” düzenlenecek. Saat 16.00’da start alacak olan şenlik gece 22.00’ye kadar sürecek. Kurulacak devasa çocuk parkında palyaço ve maskotlar çocukları eğlendirirken birbirinden neşeli etkinlikler gerçekleştirilecek. Renkli görüntülerin oluşacağı şenlik sayesinde çocuklar yeni eğitim ve öğretim yılına enerji depolayarak girecekler.

Çocuklara yönelik yapılan her hizmeti, her etkinliği önemsediklerini dile getiren Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar ise, “Çocuklarımız yaz tatilini tamamlayarak yeni bir eğitim ve öğretim yılına merhaba diyecekler. Ama çocuklar açısından tatili tamamlayıp okula dönmenin de ne denli zor olduğunu hepimiz biliriz. Bu nedenle çocukların tatillerinin son günlerini doyasıya yaşamaları için bir imkan sunmak için böyle bir etkinlik gerçekleştiriyoruz. Sadece Termal ilçemizdeki çocuklarımız değil, ilimizin her yerindeki çocuklarımızı bu eğlenceye bekliyoruz. Velilerimiz de çocuklarını alıp Termal’e getirsinler. Bu vesile ile yeni eğitim ve öğretim yılının şimdiden başarılarla dolu geçmesini diliyorum” dedi.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle