Temel’den Soyer’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Temel’den Soyer’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Esenköy Belediye Başkanı seçilen Mehmet Temel, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini bulundu.

Yerel seçimde MHP’den Esenköy Belediye Başkanı seçilen Mehmet Temel komşu belediyelere hayırlı olsun ziyaretlerine başladı. Bu kapsamda ilk ziyaretini de Çınarcık Belediyesine gerçekleştiren Temel Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer tarafından karşılandı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Soyer, “Esenköy beldesi ilçemizle birlikte Armutlu’ya kadar uzanan turizm bölgesinin önemli bir parçasıdır. O nedenle Esenköy’le sürekli olarak birliktelik içerisinde olacağız. Esenköy ve Çınarcık’ın turizm potansiyelini daha yukarılara taşımak adına ortak çalışmalar ortaya koyacağız” dedi.

Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel ise kendisini makamında ağırlayan Soyer’e teşekkür ederek, “Bende başkanımızın Esenköy ve Çınarcık’ın turizm potansiyelinin yapılacak ortak projeler ve çalışmalarla geliştirileceği sözlerine katılıyorum. Turizmin gelişimi için yapılacak tüm ortak çalışmalarda bizde elimizden gelen katkıyı sunmaya hazırız. Çınarcık Belediye Başkanı seçilen Numan Soyer’in ilçe için birçok önemli çalışmaya imza atacağına da eminiz. Kendisini kutluyor ve başarılar diliyorum” diye konuştu.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer ve Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel daha sonra bir süre daha görüş alışverişinde bulundular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle