Taşköprü'de “Muhtar Evi” Açıldı

Taşköprü'de “Muhtar Evi” Açıldı

Kısa bir süre önce temeli atılarak yapım çalışmalarına başlanan Taşköprü Muhtar Evi tamamlanarak düzenlenen törenle hizmete girdi.

Seçim sonrası Taşköprü'ye önemli hizmetlerde bulunan Belediye Başkanı İsmail Arslan, hizmetlerde sınır tanımıyor. Bu kapsamda belde halkına verilen Muhtar Evi sözü için geçtiğimiz aylarda düğmeye basılmış ve binanın temeli atılmıştı. Kısa süre içerisinde tamamlanan Muhtar Evi düzenlenen törenle açıldı. Törende konuşan Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan, “Beldemiz Merkez Mahallesi Muhtar evinin açılışını ilçe Kaymakamımız Ömer Bilgin, Jandarma Bölük Komutanımız Bünyamin Tunahan Pulat, Merkez mahalle muhtarımız Osman Arslan ve Belediye meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirdik. Muhtarlarımızın belde halkımıza en iyi koşullarda hizmet vermesi için her iki muhtarlığımıza da belediye olarak destek verdik, vermeye de devam edeceğiz. Muhtarlık binamız, Taşköprü’müze hayırlı olsun” dedi.

Ardından davetliler ve belde protokolü ile Muhtar Evi’ni gezen Arslan, burada yapılacak çalışmalar hakkında konuklara bilgiler aktardı.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle