Soygüzel Gençlere Yerel Yönetimi Anlatacak

Soygüzel Gençlere Yerel Yönetimi Anlatacak

Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, Marmara Üniversitesi öğrencilerine yerel yönetim konusunda bilgiler verecek.

Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, Marmara Üniversitesi Yerel Yönetimler ve Şehir Politikaları Kulübü’nün düzenlediği “Yerel Kürsü” programının konuğu olacak. Pandemi dolayısıyla online olarak gerçekleştirilecek olan Yerel Kürsü programında gençlerle, “yerel yönetimler” ve “şehir” üstüne söyleşecek olan Soygüzel gençlerin sorularını da yanıtlayacak. Bulduğu her fırsatta üniversite öğrencileri ile bir araya gelmeye çalıştığını dile getiren Soygüzel, “Marmara Üniversitesi Yerel Yönetimler ve Şehir Politikaları Kulübü öğrencilerinin bu daveti beni çok mutlu etti. Ben üniversiteli gençlerimizle sohbet etmekten bilgi ve deneyimlerimi onlara aktarmaktan çok mutlu oluyorum. Yerel Kürsü de pandemi dolayısıyla online olarak bir araya geleceğimiz genç kardeşlerimle yerel yönetim ve şehir konularında keyifli bir sohbet yapacağımıza inanıyorum” dedi.

 Marmara Üniversitesi Yerel Yönetimler ve Şehir Politikaları Kulübü’nün düzenlediği “Yerel Kürsü” programı 25 Kasım Çarşamba günü saat 18.00-19.00 saatleri arasında kulübün youtube kanalı olan, https://www.youtube.com/channel/UCrHwKM0OipbP9xEevcwoPzQ adresinden de canlı olarak yayınlanacak

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle