Sosyal Tesise İlgi Artıyor

Sosyal Tesise İlgi Artıyor

Yalova Belediyesi Sosyal Tesislerine vatandaşların ilgisi artıyor. Tesiste sunulan servislere ise gün geçtikçe bir yenisi daha ekleniyor.

Sosyal Belediyecilik anlayışına önem veren Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın açılışını gerçekleştirdiği ve Yalova’da bir ilk olan Bad Godesberg Parkı içerisinde ki Yalova Belediyesi Sosyal Tesislerinde belediye personelinin yanı sıra vatandaşlarda bu hizmetlerden yararlanıyor.

Sabah 09.00’da hizmete başlayan ve gece 24.00’e kadar hizmet veren sosyal tesis uygun fiyat politikasıyla dikkat çekiyor. Sabah kahvaltısı ve çeşitli aperatiflerin yanı sıra sıcak - soğuk içeceklerde bulunuyor. Yalovalı vatandaşların talep ve isteklerini de göz önünde bulunduran Yalova Belediyesi Sosyal Tesislerinde taş ve kağıt oyunları da bulunuyor.

Başkan Salman, ‘Sosyal Tesisisin Kapısı Tüm Vatandaşlarımıza Açık’

Sosyal Tesise vatandaşların ilgisinin arttığını belirten Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Sosyal belediyecilik anlayışıyla çıktığımız bu yolda birçok sosyal projelere imza attık. Bunun en güzel örneklerinden biri de Yalova Belediyesi Sosyal Tesisleridir. Kısa bir zamanda sosyal tesisimize vatandaşlarımızın göstermiş olduğu ilgi bizi oldukça memnun etti. Zamanla içecek ve yiyecek portföyünü genişlettik ve gelen talepler üzerini de arkadaşlarımızın çalışmaları devam ediyor. Sosyal tesisimizden altını çizerek belirtmek isterim ki sadece belediyemizin personeli değil her vatandaşımız faydalanabilir” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle