“Sokağa Çıkma Yasağı Uygulanmalı”

“Sokağa Çıkma Yasağı Uygulanmalı”

CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel, kentte corona virüsü vaka sayısının arttığını iddia ederek, 30 Büyükşehir'de ve Zonguldak'ta uygulanan sokağa çıkma yasağına Yalova'nın da dahil edilmesi gerektiğini söyledi.

Korona Virüs vakaları ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel, Yalova’da da sokağa çıkma yasağı uygulanmasını istedi. Gürel, “Yalova, sokağa çıkma yasağı olan üç büyükşehir İstanbul, Bursa ve Kocaeli’nin tam ortasında bir kent. Sosyal medya paylaşımlarında son zamanlarda corona virüsü vakalarının ciddi oranda arttığı bilgilerini alıyoruz. Bu bizleri çok tedirgin ediyor. Kent içi ulaşımda bazı minibüslerde yasal sınırı geçen uygulamalar olduğunu görüyoruz. Özellikle bankaların önünde 200 metre uzunluğunda kuyrukların olduğunu gözlemliyoruz. Yalova'da ilgili birimlerin ciddi tedbirlerin alınması gerek” diye konuştu.

Yalova’da sosyal medya da ciddi bir çığlığın olduğunu vurgulayan Gürel, “Sonrasında pişman olmamak için Yalova’da sokağa çıkma yasağı uygulanmalı. Ana muhalefet partisinin Yalova’da ki örgütünün temsilcisi olarak bu konuda sizleri hem bilgilendiriyor hem de uyarıyorum” ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle