“Sitelerimiz Eski Güzel Günlerine Dönecek”

“Sitelerimiz Eski Güzel Günlerine Dönecek”

İYİ Parti Çiftlikköy Belediye Başkan adayı Metin Dağ Başkent 3 Sitesi sakinleri ile bir araya geldi. Burada ikamet eden vatandaşları dinleyen Dağ göreve geldiklerinde sitelerin yine eski güzel günlerine kavuşacağını dile getirdi.

Çiftlikköy ilçesinde bulunan Başkent 3 Sitesi sakinleri ile bir araya gelen İYİ Parti Çiftlikköy Belediye Başkan adayı Metin Dağ vatandaşların sorunlarını, talep ve önerilerini dinledi. Site sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği Dağ, “Sitelerimizin hizmet anlamında eksiklerinin olduğunu görüyoruz. İlçenin hizmet alamadığı bu yönetim döneminde sitelerde ikamet eden vatandaşlarımız da unutulmuş. Bizim belediye başkanlığımız döneminde Sitelerimiz istedikleri tüm hizmetleri alıyordu. Bu seçimde belediyeyi devraldığımızda sitelerimiz de eski güzel günlerine geri dönecek” dedi.

“Mavi bayrak kazandırılacak”
Dağ sitelerin ilçe turizmi açısından da öneminin büyük olduğuna dikkat çekerek, “İlçemizdeki sitelere il dışından gelerek yaz aylarında buralarda kalan vatandaşlarımız var. Bu ilçemizin turizminin daha da gelişmesinde önemli bir rol oynuyor. Biz de buradan hareketle her escort bayan siteye bir iskele yapmak için adına adımlar atacağız. Bununla da kalmayarak sitelerimizin plajlarına Mavi Bayrak kazandırmak için gerekli çalışmaları başlatacağız” diye konuştu.
Vatandaşlar Metin Dağ’ın belediye yönetimi ve belediyenin içerisine sokulduğu duruma da tepki gösterdiler. Mevcut belediye başkanının sitelerinde hiç görmediklerini kendilerini bir kez olsun gelip dinlemediğini vurgulayan site sakinleri halktan kopuk bir belediye yönetiminin başarıya ulaşmasının da mümkün olamayacağına değindiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle