Serhat Güvenkaya Şampiyon Oldu

28 Eylül 2022 09:50
Serhat Güvenkaya Şampiyon Oldu

Yalova Reflex Fitness Club’un başarılı antrenörü ve sporcusu Serhat Güvenkaya, İstanbul’da organize edilen Marmara Bölge Şampiyonası’nda altın madalya kazandı.

Bölgenin en iyi sporcularının mücadele ettiği organizasyonda Yalovalı sporcu kürsünün en üst basamağına çıkarken destekçilerine de teşekkür etti.

Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu’nun 2022 yılı faaliyet programında bulunan Marmara Bölge Şampiyonası geçtiğimiz günlerde İstanbul’un ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Görsel şölene dönüşen şampiyonada Yalova Reflex Fitness Club antrenörlerinden Serhat Güvenkaya’da ter döktü.

“Destekçilerime teşekkür ediyorum”

Kazandığı birincilikten ötürü mutlu olduğunu ifade eden Serhat Güvenkaya, “Katılmış olduğum Marmara Bölge Şampiyonası’nda İstanbul’da kendi sıkletimde birinci oldum. Bu süreçte öncelikle kulübüm Yalova Reflex Fitness Club ve hocam Koray Girgin’e desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Eşim Sinem Güvenkaya’ya da yanımda durup bana güç verdiği için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Şampiyonayla ilgili sürecin her aşamasında gerek hoca, gerek eş ve dost olmak üzere benden desteklerini esirgemeyenlere şükranlarımı sunuyorum. Marmara Bölge Şampiyonası’nda birinci olarak Yalova’ya şampiyonlukla döndüğüm için çok mutluyum. İnşallah daha başka platformlarda ve organizasyonlarda ilimiz adına en güzel şekilde yarışırım” şeklinde konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle