Serap Vural GP Kadın Kolları Başkanı Oldu

18 Kasım 2022 09:06
Serap Vural GP Kadın Kolları Başkanı Oldu

Gelecek Partisi Yalova Kadın Kolları Başkanı Sultan Aksoy’un istifası sonrasında boşalan makama Serap Vural getirildi. Vural mazbatasını ise Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun elinden aldı.

Gelecek Partisi Yalova İl Teşkilatında Kadın Kolları Başkanı olarak görev yapan Sultan Aksoy sağlık sorunları nedeni ile görevinden istifa etmişti. Aksoy’dan boşalan makama Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır tarafından Serap Vural önerildi. Genel merkez tarafından yapılan değerlendirme sonrasında atama gerçekleştirildi. Serap Vural mazbatasını ise GP Genel Merkezi’nde düzenlenen bir törenle Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun elinden aldı. Serap Vural’a görevinde başarılar dileyen Davutoğlu, Gelecek Partili kadınlara olan güvenine de vurgu yaptı.

Gelecek Partisi Yalova Merkez İlçe Kadın Kolları başkanlığı görevine ise Esra Özaydın getirildi. Kadın Kollarında yaşanan değişim sonrasında bir açıklama yapan Gelecek partisi Yalova il Başkanı Kürşat Emre Çandır ise, “Gelecek Partisi Yalova İl ve Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevlerinde yepyeni bir döneme başlıyoruz.  Öncelikle önceki görev planlamalarımızda yer alan tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.  Gelecek Partisi Yalova İl Kadın Kolları Başkanlığı görevine, Sn. Serap Vural,  Yalova Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevine Sn. Esra Özaydın, Yalova İl Kadın Kolları Teşkilat Başkanlığı görevine Sn. Zekiye Eker Hanımefendiler, Sn. Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun uygun görmeleri ile getirilmiştir. Gelecek Partisi Yalova İl Teşkilatı olarak ilk günkü heyecanla, bugünkü coşkuyla, yarınki nasibimizle var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Gelecek Yalova'nın, Gelecek Türkiye'nin” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle