Şampiyon Madalya Sevincini Başkan Acar’la Paylaştı

06 Ocak 2023 09:27
Şampiyon Madalya Sevincini Başkan Acar’la Paylaştı

Yalova’da düzenlenen okullararası Karate şampiyonasında Kata dalında 3. olarak madalya alan Termal Ortaokulu öğrencisi Eymen Ersel İnan sevincini Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar’la paylaştı.

Yalova’yı bölge ve Türkiye şampiyonalarında temsil edecek olan öğrencilerin belirlenmesi amacıyla gerçekleştirilen okullararası Yalova Karate şampiyonası 90. Yıl spor salonunda gerçekleştirildi. Şampiyonaya Termal’i temsilen katılan Termal Ortaokulu öğrencisi Eymen Ersel İnan Kata dalında 3. oldu. Öğrenci madalya sevincini ise Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar ile paylaştı. Başarılı öğrenciyi makamında konuk eden Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, öğrenciyi ve onu çalıştıran öğretmenlerini kutladı. Termal’de sporun her dalının gelişimine destek verdiklerini ifade eden Acar, “Öğrencilerimizin derslerinde başarıları kadar sporda da başarılı olmalarını istiyoruz. Spor eğitime engel olmadığı gibi, eğitim de sporla paralel devam edebilir. Her ikisinin bir koordinasyon içerisinde sürdürülmesi çocuklarımızın ve gençlerimizin hayatta da başarılı olmalarını sağlar. Dolayısıyla Termal Belediyesi olarak ve şahsen yıllarca spor yapmış birisi olarak ben de ilçemizde sporun gelişimini destekliyoruz. Öğrencimizin elde ettiği başarı bizi mutlu etti. Biz bundan sonra daha birçok başarıya imza atacağına inanıyor ve onu kutluyoruz” dedi.
Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar başarılı sporcu ve öğretmenleri ile bir süre daha istişarede bulunarak, bundan sonra neler yapılabileceğini de konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle