Özgür Gez Yalovayı Fotoğrafladı

Özgür Gez Yalovayı Fotoğrafladı

Özgür Gez Fotoğraf Grubu Yalova'ya gelerek şehrin güzelliklerini fotoğrafladı. Gruba Yalovalı fotoğrafçı Suat Gök rehberlik etti.

Ülkenin bir çok noktasını gezerek buraların tarihi ve doğal güzelliklerini fotoğrafları ile ölümsüzleştiren Özgür Gez Fotoğraf Grubu'nun son durağı Yalova oldu. Grubu Yalovalı fotoğrafçı Suat Gök rehberlik etti. Gök, grubu Teşvikiye, Termal ve Güneyköy'e götürdü. Buraların doğal güzellikleri karşısında büyülenen fotoğraf grubu üyeleri çok sayıda fotoğraf çekti. Bu fotoğrafları paylaşarak ilin tanıtımına da katkı sağlayan grup Gönekköylü el sanatları ustası Mehmet Atışan'ı da ziyaret etti. Atışan'ı çalışmaları esnasında fotoğraflayan grup kemiğin işlenmesi ile ortaya çıkan muhteşem eserler karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler. Grup kendilerine rehberlik eden Suat Gök'e de teşekkür etti.
ederim.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Duran Bitlisli

06 Aralık 2017 15:40
Grup paylaşımlarından Yalovanın güzelliklerini gördükçe, geziye katılamamak pişmanlık oldu. Bu mutluluğu yerinde tatmak inşallah bir sonra ki Sonbahara olacak. Ömür vefa ederse.