Müdürler, Tosun’u Uğurladı

Müdürler, Tosun’u Uğurladı

Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne tayini çıkan Yalova Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, ilde görev yaptığı kurum müdürleri tarafından gerçekleştirilen veda yemeği ile uğurlandı.

Yalova Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun’un Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanması sonrasında bir yemek gerçekleştiren ildeki kurum müdürleri Tosun’a veda etti. Yemekte Yalova Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ümit Yılmaz, Yalova Defterdar Vekili Mustafa Karadeniz, KYK ve Yalova Gençlik Hizmetleri Müdürü Mehmet Kalyon, İŞKUR Müdürü Erhan Dede, Yalova Gençlik Merkezi Müdürü Celal Kahveci, Yalova Kültür ve Turizm Müdürü Şeref Tali, Atatürk Bahçe Kültürleri Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürü Dr. Yılmaz Boz ve Yalova Orman ve Tarım Müdürü Suat Parıldar hazır bulundu. Yalova Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun’a yeni görevinde başarılar dileyen kurum müdürleri hediyelerini de sundular.

Yalova’nın kendisi için her zaman özel bir yer olarak kalacağını belirten Yalova Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun ise, “Yalova’da çok güzel günler geçirdik. Kurum müdürü arkadaşlarımızla da koordineli çalışmalar gerçekleştirdik. Burada ki dostluk ve çalışma ortamı bende her zaman özel bir yere sahip olacak. Her ne kadar Ankara’ya gitsem de bir ayağım mutlaka Yalova’da olacak. Yalova’da ki çalışmaları hep yakından takip edecek ve bulduğum her fırsatta burada ki dostlarımın yanına geleceğim” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle