“MHP’nin Belediyecilik Anlayışını Gösteriyoruz”

“MHP’nin Belediyecilik Anlayışını Gösteriyoruz”

MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz, Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat, Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel ve Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten’i,  makamlarında ziyaret ederek beldedeki çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Öz, “Armutlu, Esenköy ve Teşvikiye beldelerimizde MHP’nin belediyecilik anlayışının en güzel örneklerini gösteriyoruz” dedi.

MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz ve yönetim kurulu üyeleri MHP’li belediyeleri ziyaret etti. Bu anlamda ilk durak Teşvikiye Belediyesi oldu. Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten tarafından karşılanan Öz ve beraberindekiler ziyaretin anısına Nurten’e bir hediye sundular. Beldede sürdürülen çalışmalarla ilgili Nurten’den bilgi alan Öz ardından Esenköy beldesine geçti. Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel’le makamda sohbet eden MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz anne ve babasını kaybeden Temel’e başsağlığı yaşadığı Covıd19 hastalığını atlatmasından dolayı da geçmiş olsun dileklerini iletti. Öz ve yönetim kurulu üyeleri Esenköy Belediyesi tarafından beldede ortaya konan hizmetler hakkında da bilgiler aldılar. MHP’lilerin son durağı ise Armutlu Belediyesi oldu. Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat tarafından kapıda karşılanan MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz ve yönetim kurulu üyeleri Tokat’ın makamında çalışmalar hakkında bilgiler aldılar. Tokat’a yaşadığı hastalıkta nedeniyle geçmiş olsun dileklerini de sunan Öz, “Armutlu ilçemizde, Teşvikiye ve Esenköy beldelerimizde MHP’nin belediyecilik anlayışının en güzel örneklerini gösteriyoruz. Buralarda yapılan çalışmalarla sorunlar bir bir ortadan kalkıyor ve gerek Armutlu ve gerekse Teşvikiye ile Esenköy modern birer yaşam alanına dönüşüyor. Ben başkanlarımızı ortaya koydukları özverili ve başarılı çalışmalardan dolayı kutluyorum” dedi.

Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat, Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel ve Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten ise MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Esnaf ziyareti yaptı
MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz ve yönetim kurulu üyeleri ardından Armutlu ilçesinde kurulan semt pazarını ziyaret ettiler. Burada esnaflarla sohbet eden Öz sorunlarını ve önerilerini dinledi. Türkiye’nin güçlü bir ekonomiye sahip olduğunu, Amerika ve Avrupa’nın birçok ülkesinin adeta ekonomik olarak çökmesine rağmen Türkiye ekonomisinin büyümesinin bunun en somut ispatı olduğunu söyledi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle