MHP’den Temel’e Ziyaret

24 Ocak 2023 08:41
MHP’den Temel’e Ziyaret

MHP Yalova İl Başkanı İhsan Güldoğan ve yönetim kurulu üyeleri Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel’i makamında ziyaret ederek üzerinden Mehmet Temel’in adının yazılı olduğu parti bayrağı hediye ettiler.

Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, MHP Yalova İl Başkanı İhsan Güldoğan ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Ziyarete Siirtliler Derneği Başkanı Vedat Babaoğlu ile yönetimide eşlik etti. Konuklarını makamında ağırlayan Temel, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Esenköy Belediyesi’nin beldede sürdürülen çalışmaları hakkında konukları ile bilgiler paylaşan Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel bu anlamda yöneltilen soruları da yanıtladı.

Esenköy Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini dile getiren MHP Yalova İl Başkanı İhsan Güldoğan ise, “Esenköy beldemiz ilimiz açısından çok büyük bir öneme sahip. Burası bir turizm ili olan Yalova’nın en önemli turizm merkezlerinden birisi. Her yıl yüz binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Esenköy Beldemizde yapılan her çalışma bu anlamda da büyük bir öneme sahip. Biz beldemizde yapılan çalışmaları gurur ve mutlulukla takip ediyoruz. MHP’nin belediyecilik anlayışının güzel örneklerinin hayata geçtiğini görmek bizleri sevindiriyor. Beldemiz bir biri ardına hizmetlere ve yatırımlara kavuşuyor. Ben özverili çalışmalarından dolayı belediye başkanımız Mehmet Temel ve ekibini yürekten kutluyorum” dedi.

Ardından Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel’e üzerinde adının işli olduğu bir MHP bayrağı hediye edildi. Bayrağı MHP Yalova İl Başkanı İhsan Güldoğan takdim etti. Temel, Güldoğan ve beraberindekiler bir süre daha istişarelerde bulundular.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle