MHP Yönetiminden Tutuk’a Ziyaret

MHP Yönetiminden Tutuk’a Ziyaret

MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz ve il yönetim kurulu üyelerinden oluşan kalabalık bir grup Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u ziyaret ederek belediye ve belediyeden süren çalışmalarla ilgili bilgiler aldılar.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz ve yönetim kurulu üyeleri ile MHP’li belediye meclis üyelerini ağırladı. Yalova Belediye Meclisi Salonunda konuklarıyla buluşan Tutuk ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Belediyesini devralış süreci, sonrası ve gelinen nokta ile ilgili olarak konuklarına bilgi veren Tutuk, “Yalova Belediyesi geldiğimiz noktada borç yükünden önemli oranda kurtulmuş, hizmet üreten ve gelecek planlaması yapabilen bir haldedir” dedi.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’a kendilerini ağırladığı ve bilgi paylaşımında bulunduğu için teşekkür eden MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz ise, “Belediye ilimize hizmet üretmekle yükümlü bir kurumdur. Belediyede yaşanan aksamalar, sorunlar toplumun geneline yansır. Dolayısıyla biz belediyenin sorunsuz bir şekilde görevlerini yerine getirmesini önemsiyoruz. Bu noktada ortaya konan yönetimden dolayı da başkanımızı kutlamak istiyoruz. Biz MHP olarak Cumhur İttifakı ruhuna uygun bir şekilde MHP’li Yalova Belediye Meclis üyelerimizle her hizmetin yanında yer aldık ve destekçisi olduk. Bundan sonra da Yalova’ya hizmet noktasında elimizi taşın altına koymaktan geri durmayacağız” dedi.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ziyaretin anısına MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz’e Yürüyen Köşk maketi hediye etti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle