MHP Köylere Çıkarma Yaptı

08 Kasım 2022 10:39
MHP Köylere Çıkarma Yaptı

MHP Adana Milletvekili ve MYK Üyesi Muharrem Varlı, MHK üyeleri Gökhan Türkeş Öngel ve Güllü Yener, “Adım Adım 2023 Köyüm Benim Toplantıları” kapsamında Yalova’ya geldiler. Köyleri dolaşan MHP heyeti MHP’nin çalışmalarını anlattı.

MHP Genel Merkezi tarafından başlatılan, “Adım Adım 2023 Köyüm Benim Toplantıları” hız kesmeden devam ediyor. Bu çerçevede Yalova’ya gelen MHP Adana Milletvekili ve MYK Üyesi Muharrem Varlı, MHK üyeleri Gökhan Türkeş Öngel ve Güllü Yener ilk olarak partinin il binasına geçtiler. Burada MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan MHP heyeti il ve ildeki çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular. Ardından, köy ziyaretlerine başlayan MHP heyeti Akköy, Kocadere, Fıstıklı, Fevziye, İlyasköy, Sugören ve Kurtköy’de vatandaşlarla buluştular. Burada MHP çalışmaları ve 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili olarak vatandaşlara bilgiler veren MHP Adana Milletvekili ve MYK Üyesi Muharrem Varlı ve beraberindekiler vatandaşların sorun ve taleplerini de dinlediler.

Yalova’da çok güzel karşılandıklarını ve ilgi gördüklerini dile getiren MHP Adana Milletvekili ve MYK Üyesi Muharrem Varlı, “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin talimatıylaYalova’nın köylerinde ziyaretlerde bulunduk. Kendimiz konuştuk, köylü vatandaşlarımızın istek ve şikayetlerini dinledik notlarımızı aldık. İnşallah yapılması gerekenleri imkanlarımız dahilinde yerine getirmek için çalışacağız. Aslıda çok daha sık gelmemiz gerekiyor ama çalışmalarımız dolayısıyla bazı zaman vakit bulamıyoruz. İl ve ilçe başkanlarımız sık sık köylerimizi ziyaret edip vatandaşlarımız ile görüşüyorlar. Ben Yalova halkını çok medeni ve misafirperver gördüm, çok memnun kaldım. Tüm Yalova halkına, il ve ilçe başkanlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle