Matinelerde 2. Etap Hakhan’la Başlıyor

Matinelerde 2. Etap Hakhan’la Başlıyor

Yalova Belediyesi Karanfil Evleri tarafından organize edilen ve bayanların büyük ilgi gösterdiği matinelerde 2. etap Çarşamba günü Hakhan’la start alıyor.

Geçtiğimiz yıl matinelerde bayanları doyasıya eğlendiren Hakhan bu yıl için, “Eğlence kaldığı yerden devam edecek. Yalova’lı bayanlar beni, ben onları çok özledim” dedi.

Yalova Belediye Karanfil Evleri tarafından organize edilen bayanlara yönelik etkinliklerden biri olan kadınlar matinesi doludizgin devam ediyor. Sanatçı Hakhan’ın katılımıyla renklenen matinede bayanlar bütün stres ve yorgunluklarını atacaklar. Bu hafta Süleymanbey Mahallesi’nde oturan bayanlar katılacağı matine, saat 13.00’da start alacak. 3 yıldır gerçekleşen Karanfil Evler Bayanlar Matinesi bu hafta Çarşamba günü itibari ile Hakhan’la bayanları eğlendirmeye devam edecek. Matineler (Deprem Anıtı yanı Eski Yalı cafe) Karanfil Cafe’de gerçekleşecek. İlk etabı sona eren Karanfil Ev matine etkinlikleri ikinci etapla Hakhan farkı ile gerçekleşecek. Hakhan’a matinelerde Yalova’nın bir başka değeri Ahmet Kolpar eşlik edecek.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle