Mahallelerin Sorunlarını Temsilcilerden Dinlediler

10 Ağustos 2021 14:12
Mahallelerin Sorunlarını Temsilcilerden Dinlediler

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar tarafından düzenlenen toplantıda AK Parti Mahalle Başkanları mahallelerdeki durum ve sorunlar hakkında bilgiler verdiler.

AK Parti Mahalle Başkanları Toplantısı TİGEM’de gerçekleşti. 14 Mahalle başkanının hazır bulunduğu toplantıya AK Parti İl Başkan Muğlim Bağatar,  Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkan Emirhan Balkaya, AK Parti Merkez İlçe Başkan Vekili Aydın Kopuz ve AK Parti Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Ahmet Demirtaş da katıldı. Mahallelerin sorunlarının tespiti, vatandaşların taleplerinin karşılanması ve ihtiyaçların önceliklerinin belirlenmesinde mahalle muhtarlarıyla olduğu kadar AK Parti Mahalle Başkanları ile de sürekli irtibat halinde olduklarını ifade eden AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar bu anlamda görevlerini hassasiyetle yerine getiren mahalle başkanlarına teşekkür etti.

Mahalle Başkanları ile koordinasyon içerisinde olduklarını dile getiren Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ise, “Mahallelerimizde yaşanan sorunların tespiti ve ortadan kaldırılmasında mahalle başkanlarımızdan çok önemli destekler alıyoruz. Onlar mahallelerdeki gözümüz kulağımız. Bizim gözümüzden kaçan noktaları onlar görüyor ve bize bu konuda bilgi veriyor. Bizde onlardan gelen bilgiler doğrultusunda gerek sorunların ortadan kaldırılması ve gerekse ihtiyaçların karşılanması yönünde çalışmalar başlatıyoruz” dedi.

14 mahallenin AK Parti Mahalle Başkanı’nın katılımı ile gerçekleşen toplantıda söz alan başkanlar mahallelerdeki durum, çalışmalar, yaşanan sorunlar ve ihtiyaçlar hakkında bilgiler aktardılar.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle