Kutsi’nin Konuğu Neslihan Demirtaş

14 Kasım 2012 00:00
Kutsi’nin Konuğu Neslihan Demirtaş

Yeni Bir Albümle Piyasa da bulunan Neslihan Demirtaş İlk kez Yalova Gözde Fm’de Kutsi İle Okyanus Programının Konuğu Oluyor.

15 Kasım 2012 Perşembe 18.30’da Konuk olacak Sanatçı “Çıtır Çıtır“ Şarkısının Çalışmaları Hazırlıkları ile İlgili Kutsinin Sorularını Cevaplayacak.

Sanatın birçok dalında akademik eğitim almış olan Neslihan Demirtaş, bu kez tüm samimiyeti ve feminenliğiyle yazdığı şarkılarla müzik severlerle buluştu. Öğrencilik yıllarında rock müziğine ilgi duyan Demirtaş, aslında klasik batı müziği “keman bölümü” mezunu. 20 yıllık sahne başarısını, aldığı profesyonel “bale” eğitimine bağlayan Neslihan, son günlerde Zeliha Sunal’ın seslendirdiği, geçen yıl Altın Güvercin Şarkı Yarışması’nda 2. olan “Kurbağa Prens” adlı şarkısıyla da gündemde.

Yeni şarkısı “Çıtır Çıtır”ın sözlerini Neslihan, 4 yıl önce gösteriş düşkünü eski sevgilisi için yazdı. Yakın bir dönemde bestelediği şarkı, son günlerin en iddialı parçalarından biri. Demirtaş, “Çıtır Çıtır”ın dinleyenlerin içindeki ilkelle tanışacağı çok özel bir şarkı olduğunu söylüyor.

Kekeva etiketiyle dijital müzik platformlarından edinebileceğiniz şarkının aranjesi Bahadır Tanrıvermiş tarafından yapıldı. Video klibin yönetmen koltuğunda ise, bir çok başarılı klibe imza atan Ceyda Sarıhan var. Neslihan’ın klip çekiminde kullandığı kıyafetler ise, ünlü moda tasarımcısı Hakan Akkaya imzası taşıyor

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle