“Kurulduğumuzdan Beri Mücadele Hep Aynı Mücadele”

28 Kasım 2022 09:25
“Kurulduğumuzdan Beri Mücadele Hep Aynı Mücadele”

“Kuruluştan Günümüze AK Parti Yalova İl Kadın Kolları Yöneticileri Buluşması” Uygulama Oteli’nde gerçekleştirildi. Programda konuşan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, “Kişiler, isimler, görevler değişebilir ama mücadele aynı mücadele” dedi.

Yalova Kadın Kolları, kurulduğu günden bugüne kadar olan süreçte görev yapan kadın kolları yöneticilerini Uygulama Oteli’nde gerçekleştirilen, “Kuruluştan Günümüze AK Parti Yalova İl Kadın Kolları Yöneticileri Buluşması” ile bir araya getirdi. Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen programın açılış konuşmasını ise AK Parti Yalova Kadın kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek yaptı. AK Parti’nin en büyük gücünün kadın kolları olduğunu dile getiren Şimşek, “Yüreğiyle, emeğiyle, gayretiyle AK Parti’mizin en büyük gücü, kadın üye sayısıyla Dünya’nın en büyük kadın hareketi, ‘AK Parti Kadın Kolları’. Siyasetteki başarısının sırrını ‘kadınları siyasetle buluşturmak’ olduğunu ifade eden liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın bu sırrını ve gayesini günden güne büyütmeye devam ediyoruz. Ama bunu dünü unutmadan, geçmişi ardımızda bırakmadan yapıyoruz. AK Parti Kadın Teşkilatları üzerine kimi ülkeler tez çalışmaları yapadursun; bizler zaten işte o tez konularının kahramanlarıyız!  Bu akşam geçmişten bugüne görev almış Kadın Kolları İl Başkanlarımız ve kadın Kolları il yöneticilerimizle bir araya geldik. Geçmiş ve bugünün birbirinden farkı yok. Kişiler, isimler, görevler değişebilir ama mücadele aynı mücadele” dedi.

“Parti ve ülke için önemli çalışmalar ortaya koyuyorsunuz”
Selihan Dicle Şimşek’in ardından söz alan AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ise AK kadınların partinin ve ülkenin geleceği için çok önemli çalışmalar ortaya koyduklarını ifade ederek, “Kurucusu ve yöneticisi olmaktan onur ve gurur duyduğum Yalova Kadın Kolları Başkanlığımızın düzenlediği, ‘Kuruluştan Günümüze AK Parti Yalova İl Kadın Kolları Yöneticileri Buluşması’ programına katılmaktan ve sizlerle olmaktan çok mutluyum. AK Kadınlar partimiz ve ülkemizin geleceği için önemli çalışmalar ortaya koymuştur. Yalova’da da kadın kollarımız sadece seçim zamanı değil her zaman sahada olarak halkımızın sorunlarına çare üretiyor ve taleplerini yerine getiriyorlar. Kadın Kollarımızda en başından bugüne kadar görev yapan tüm AK Kadınlarla gurur duyuyor ve hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Konuşmaların ardından AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek’e çiçek sundu. Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek ve AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol programa katılan kadın kolları eski ve yeni yöneticileri ile istişarelerde bulundular.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle