Kortta Büyük Heyecan Yaşanacak

28 Temmuz 2022 10:02
Kortta Büyük Heyecan Yaşanacak

Yalova Tenis ve Dağcılık Kulübü 28-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında bir büyük turnuvaya daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz haftalarda 14 Yaş Yaz Kupası Türkiye Serisi’ne ev sahipliği yapan kulüp, ilimizin en başarılı tenis antrenörlerinden Mustafa Terzi’nin turnuva direktörü olarak görev yapacağı 12 Yaş Haftasonu Turnuvasını organize edecek.

Yalovalı raketlerin yanı sıra heyecan dolu geçecek turnuvada İstanbul, Ankara, Zonguldak, Mersin, Tekirdağ, Kocaeli, Sakarya, Bursa, Edirne, Ağrı, Hatay, İzmir, Eskişehir, Balıkesir ve Muğla’dan toplam 80 sporcu 4 kortta ter dökecek. Organizasyonun başhakemliğini Ramazan Oğuz Azkara üstlenirken gözlem hakemi olarak Mustafa Mert ve Ozan Turhan görev yapacak.

Yalova Tenis ve Dağcılık Kulübü Baş Antrenörü Mustafa Terzi, “ Federasyonumuzun 2022 faaliyetleri kapsamında geçtiğimiz aylarda 14 Yaş Yaz Kupası Türkiye Serisi müsabakalarına ev sahipliği yapmıştık. Şimdi ise 12 Yaş Haftasonu Turnuvası’na Yalova Tenis ve Dağcılık Kulübü olarak İstanbul, Ankara, Zonguldak, Mersin, Tekirdağ, Kocaeli, Sakarya, Bursa, Edirne, Ağrı, Hatay, İzmir, Eskişehir, Balıkesir ve Muğla’dan gelecek 80 sporcumuza kortlarımızı açacağım. Yalova’nın hem tenis branşında hem de ekonomik anlamda gelişmesine katkı sağladığımız için mutluyuz. Daha fazla turnuvaya ev sahipliği yapma adına çalışmalarımız devam edecek. Tüm halkımız ev sahipliği yapacağımız turnuvaya davetlidir” diye konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle