Kaytazdere Kültür Merkezi Açıldı

04 Mart 2019 08:34
Kaytazdere Kültür Merkezi Açıldı

Kaytazdere belediyesinin kısa süre içinde tamamlayıp hizmete sunduğu Kültür merkezi yoğun katılımla gerçekleşti.

Kültür Merkezinin Açılışına CHP Yalova Milletvekili Özcan Özel,  CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, CHP ilçe ve belde yöneticileri, belediye başkan adayları ve çok sayıda Kaytazdereli hazır bulundu.

Kaytazdere Belediyesinin kendi özvarlıklarıyla kısa süre içinde tamamlanıp hizmete giren Kültür Merkezini gezen CHP Yalova Milletvekili Özcan Özel, “Kaytazdere’ye böylesi önemli ve kalıcı eser kazandıran belediye başkanımız Ali Kangal’a teşekkür ediyorum” dedi

Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal ise açılışta yaptığı konuşmada, “Kaytazdere de belediye başkanlığını yaptığım 5 yıl içerisinde çok küçük bir bütçe ile çok büyük hizmetler kazandırdık. Bu hizmetlerden birisi de bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Kültür merkezidir.  Kültür merkezimiz 1000 metrekarelik kapalı alanda hizmete sunulacak. Aynı zamanda içerisinde 600 kişilik Düğün Salonu ve 100 kişilik Konferans Salonu yer alıyor. Birçok amaca hizmet edecek olan Kültür Merkezi’ne gelecek vatandaşlarımız için, otopark ve kantin hizmeti de verilecek” dedi.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle