Kantincilerden Akmeşe’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

25 Ağustos 2022 08:53
Kantincilerden Akmeşe’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Yalova Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Başkanı Selim Işılak ve yönetim kurulu üyeleri Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe’yi makamında ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.

Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Halil İbrahim Akmeşe makamında Yalova Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Başkanı Selim Işılak ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Akmeşe 2022/2023 Eğitim ve öğretim yılı hazırlık çalışmaları hakkında konuklarına bilgiler verdi. Kantinciler olarak yeni eğitim ve öğretim yılına hazır olduklarını dile getiren Yalova Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Başkanı Selim Işılak ise, “Kantinlerimiz yeni eğitim ve öğretim yılı için hazır. Kantincilerimiz de öğrencilerle buluşmak için sabırsızlanıyorlar. Öğrencilerimize bu eğitim öğretim yılında da sağlıktan ve hijyenden ödün vermeden hizmet sunacağız. Ne okul yöneticilerimizin ne de velilerimizin gözü arkada kalmasın. Bu anlamda Kantinci esnaflarımızı eğitiyor ve bilinçlendiriyoruz. 2022/2023 Eğitim ve Öğretim yılı hepimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Ardından Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe ile bir süre daha sohbet eden Yalova Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Başkanı Selim Işılak ve yönetim kurulu üyeleri Akmeşe’ye görevinde başarılar dileyerek çiçek sundular.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle