İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Yalova’daydı

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Yalova’daydı

İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Halil Aydoğdu Yalova’ya gelerek teşkilat mensupları ile buluştu.

Güncel konuları ve teşkilatlanma çalışmalarını yerinde incelemek ve teşkilat mensupları ile istişarelerde bulunmak isteyen İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Halil Aydoğdu Yalova’ya geldi. İYİ Parti Yalova İl Başkanı Erol Tatar ve parti yöneticileri tarafından karşılanan Aydoğdu düzenlenen kahvaltıda partililerle bir araya geldi. Ülkenin durumu, içte ve dışarıda yaşanan güncel gelişmeler ile İYİ Parti’nin bu noktada sürdürdüğü çalışmalar hakkında partililere bilgiler aktaran Aydoğdu, İYİ Parti’ye yönelik teveccüh ve güvenin de her geçen gün arttığını dile getirdi. Parti teşkilatlarının daha da geliştirilmesini isteyen Aydoğdu ardından partilileri dinledi.

İYİ Parti Yalova İl Başkanı Erol Tatar da söz alarak yapılan çalışmalar hakkında Genel Başkan Yardımcısı Halil Aydoğdu’ya bilgiler aktardı. Yalova’da İYİ Parti’nin kuvvetli bir teşkilatlanması olduğuna dikkat çeken Tatar, “Yalova’da da İYİ Parti’ye olan ilgi her geçen gün artıyor. Partimiz halkın umudu olmuş durumda. İl merkezi ve ilçelerde üye sayılarımız artıyor. Bu da partimize olan teveccühün en önemli ispatıdır” dedi.

Ardından İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Halil Aydoğdu ve partinin Yalova yöneticileri bir süre daha istişarelerde bulundular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle