İyi Parti 5. Yaşını Kutladı

27 Ekim 2022 10:16
İyi Parti 5. Yaşını Kutladı

İYİ Parti kuruluşunun 5. Yıldönümünü Yalova’da da kutladı. İYİ Parti İl Başkanı Ersin Akyüz ve partililer 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk anıtına çelenk sundular.

İYİ Parti kuruluşunun 5. Yıldönümünü 81 ilde olduğu gibi Yalova’da da düzenlenen törenle kutladılar. 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’na gelen İYİ Parti İl Başkanı Ersin Akyüz ve partililer Atatürk anıtına çelenk bıraktıktan sonra saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı’nı söylediler. Burada kısa bir konuşma yapan İYİ Parti Yalova İl Başkanı Ersin Akyüz partinin kuruluşunun 5. Yılında emin adımlarla iktidara yürüdüğünü söyledi. Akyüz konuşmasında şu sözlere yer verdi, “Bundan tam 5 yıl önce bu kutlu yola çıktık. Bizler için; Kuramazlar dediler, teşkilatlanamaz dediler, bina bulamaz dediler, seçime giremez dediler, grup kuramaz dediler, altı ay yaşamaz dediler, dediler de dediler…

Ama bizler inandık. Bu kutlu davaya güvendik. Zengin, mutlu, huzurlu ve adil bir Türkiye hayaliyle bu yolu birlikte yürümeye söz verdik. Milletimiz yüzünü güneşe döndü. 5 Yıl sonra hep birlikte iktidara yürüyoruz. 6. yılımızı da iktidar partisi olarak kutlamak dileği ile 5. yılımız kutlu olsun.  Bir şey değişti, her şey değişti” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle