İstihdam Seferberliği Kapsamında Üye Ziyaretleri Başlandı

İstihdam Seferberliği Kapsamında Üye Ziyaretleri Başlandı

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Yalova İŞ-KUR Müdürü Erhan Dede ile Yalova Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mehmet Salih Aydın “İstihdam Seferberliği 2019” kapsamında üye ziyaretleri gerçekleştirdiler.

İstihdam teşviklerinin iyi anlaşılması ve uygulanması konusunda ekstra hassasiyet gösteren Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan ve kurum müdürleri,  üyeleri ziyaret ederek seferberlik kapsamında, istihdam maliyetlerinin azaltılması ve rekabet gücünün arttırılması noktasında sağlanan destek ve teşvikler hakkında detaylı bilgiler verdiler.

Bu kapsamda Gürer Madencilik Yetkilisi Ercan Gürer, Uzmanlar Özel Yalova Hastanesi Yetkilisi Mustafa Yılmaz ile Atakent Hastanesi Yetkilisi Kemalettin Akkurt ile görüşerek İstihdam Seferberliği 2019 teşvikleri hakkında bilgilendirmede bulundular.

Firmalarımızın Yalova ve Türkiye ekonomisine önemli bir katma değer sağladığına dikkat çeken YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, “Devletimizin istihdam adına sağladığı bir dizi teşvikler var. Bunların her biri büyük fırsat. Sigorta primi ve maaş avantajı sağlayan birçok destekleme var.  Bu teşviklerin her geçen gün büyüyen ve gelişen Yalova’nın kalkınmasına önemli katkı sunacağını dile getiriyoruz. Tüm üyelerimizin bu teşviklerden yararlanmasını önemle tavsiye ediyoruz” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle