İl Genel Meclisi’nden Tutuk’a Hayırlı Olsun Ziyareti

İl Genel Meclisi’nden Tutuk’a Hayırlı Olsun Ziyareti

İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel ve meclis üyeleri Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u makamında ziyaret ederek, “Hayırlı olsun” dileklerini ilettiler.

Yalova Belediye Başkan Vekili seçilerek göreve başlayan Mustafa Tutuk’a tebrik ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel ve meclis üyeleri Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u ziyaret etti. Konuklarını kapıda karşılayarak makamında ağırlayan Tutuk ziyaretten duyduğu memnuniyeti vurguladı. Yalova Belediyesi’nin durumu, çalışmaları ve bundan sonraki projeleri hakkında da konuklarına bilgiler aktaran Tutuk İl Özel İdaresi’nin ilde yaptığı çalışmaları da yakinen takip ettiğini belirtti.

Tutuk’a görevinde başarılar dileyen İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel ise belediye ve İl Özel idaresinin ortaya koyduğu çalışmaların ildeki yaşamın daha modern ve kaliteli olmasında belirleyici bir rol üstlendiğini dile getirdi. Soygüzel bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da İl Özel İdaresi ve Yalova Belediyesi’nin ortak ve koordineli çalışmalar sürdüreceğini sözlerine ekledi.
İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel ve meclis üyeleri ziyaretlerinin anısına Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’a bir tablo hediye ettiler.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle