Gürel’den Canbay’a Ziyaret

Gürel’den Canbay’a Ziyaret

CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel, Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay’ı makamında ziyaret ederek belediye çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

CHP Yalova İl Teşkilatı Subaşı Beldesinde ziyaretler gerçekleştirdi. CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel, CHP Kadın Kolları Başkanı Meryem Ataç ve CHP İl Yöneticilerinden oluşan kalabalık bir grup beldeye giderek Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay’a konuk oldular. Konuklarını belediyede ağırlayan Canbay beldede yapılan çalışmalar ve hayata geçirilecek olan projeler hakkında bilgilendirdi. Subaşı’nın yapılan çalışmalar sayesinde modern bir yerleşim yeri haline getirildiğini belirten Canbay, “Beldemiz kalıcı konutları da bünyesinde barındıran geniş bir alana yayılıyor. Dolayısıyla hizmet vereceğimiz alan da bir o kadar geniş. Dolayısıyla biz de belediyemizin tüm imkanlarını vatandaşlarımıza daha iyi hizmet üretmek adına seferber ediyoruz” dedi.

Subaşı Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini vurgulayan CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel ise, “Subaşı her geçen gün gelişen ve modernleşen bir yerleşim yerine dönüştü. Bu çalışmaları ortaya koyduğu ve CHP’li belediyecilik anlayışının en güzel örneklerini sergilediği için belediye başkanımız Turan Canbay’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ardından CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel, Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay ve CHP İl Yöneticileri bir süre daha görüş alışverişinde bulundular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle