Güçlü Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na Katıldı

14 Mart 2023 09:51
Güçlü Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na Katıldı

AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü ve Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hitaplarını gerçekleştirdiği AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na video konferans ile katıldı.

160. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı Cumhurbaşkanımızın katılımıyla online olarak gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk, Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, AK Parti Yalova Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, AK Parti Yalova Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan katıldılar.

Video konferans aracılığı ile yapılan AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, her seçimin hayati önemli olduğunu ifade ederek, son deprem afetinin yol açtığı ağır kayıpların, bölgede ve dünyada yaşanan kritik gelişmelerin 14 Mayıs seçimini farklı bir yere taşıdığını dile getirdi. Erdoğan sözlerini, “AK Parti’nin 16’ncı seçim zaferinin altında inşallah sizlerin imzası olacak” diyerek bitirdi. 

AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü ise toplantının hayırlara vesile olmasını dileyerek, güçlü ve büyük Türkiye için Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde hep birlikte dayanışma içerisinde hareket edeceklerini dile getirdi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle